http://pomocnikplatnika.pl/viewtopic.php?pid=8226#p8226

1.    Uruchamiamy program Płatnik i logujemy się jako ADMINISTRATOR a następnie z górnego menu wybieramy kolejno Administracja -> Ustawienia bazy danych.

Co zrobić gdy zmiany ustawień systemu, czy programów nic nie dają i trzeba użyć śrubokrętu albo odkurzacza, pasty termo-przewodzącej  lub wymienić moduł pamięci RAM. Albo gdy trzeba przestawić zworki na płycie głównej, zaktualizować BIOS albo naprawić sektor MBR...? No cóż, gdy zwykła wymiana sprzętu jest droższa niż naprawa tego co jest zamontowane... Można cały komputer (skrzynkę) przywieźć do DAMS.

 

Personel DAMS świadczy usługi pomocy doraźnej.

W sytuacji gdy występuje problem z konfiguracją programu lub użytkownik nie wie jak rozwiązać powstały problem, czy w innej sytuacji gdy porada przez telefon nie odnosi pożądanego skutku... A system operacyjny działa, komputer działa, połączenie internetowe działa... W takiej sytuacji użytkownik może pobrać oprogramowanie klienckie TeamViewer i udostępnić konsolę swojego komputera personelowi DAMS.

Oprogramowanie autorstwa TeamViewer używamy w DAMS niemal od początku. Służy ono do zdalnej pracy na odległym komputerze. Istnieje wiele rozwiązań programowych służących do tego celu ale jak na razie TeamViewer jest najpopularniejszym - jeśli nie jedynym - systemem do pracy ad hoc.

Podkategorie

Kalendarze - organizacja pracy usług ad hoc